YR Audio 12″ Speaker | YR-TMB1800 | 1800W | 8 Ohms | Druming | 2750
Yr-Audio
Yr-Audio
YR Audio 4504 Amplifier | 4 Channel | MH8000.4 | 8000w | 2 Ohm | Digital
YR Audio 4144 Amplifier | 4 Channel | YR-6400 | 6400w | 2 Ohms | Red Mom
YR Audio 4519 Amplifier | 4 Channel | MH-800.4 | 800w X 4 | 2 Ohms | Digital
YR Audio 4542 Amplifier | 1 Channel | MH-1400 | 1400w | 1 Ohm | Bass
Crossover 5 in/ 5 Salt Brazil | 2740